KONST / Litografier / Färglitografi 14534367
nr 1453 4367
Johannes Kvissberg
(f. 1954), Sverige
"Sommarminne II". Signerad, numrerad pt, daterad 1990. Färglitografi, bildmått: 71x53, yttermått inklusive ram: 100x80 cm
Johannes Kvissberg, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
600 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:13:36
Johannes Kvissberg
Läs mer om Johannes Kvissberg